Erzurum Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Erzurum Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Erzurum Solucan Çadırı

Erzurum Solucan Çadırı

            Devlet tarafından verilen teşvikler arttırıldıkça çeşitli iş kollarında da gelişmeler ve ilerlemeler görülmektedir. Bunun ilk örneği, çiftçiliktir. Çeşitli bitkilerin yetiştirme işine giren kişiler, gerekli koşulları tamamlaması halinde devletten destek alabilmektedirler. Fakat bunun için öncelikle belirlenen iş kollarını tercih etmek gerekmektedir. Solucan gübresi yetiştiriciliği de bu iş kollarına örnek olarak verilebilmektedir.

Solucan Gübresi Çadırının Önemi

            Ekinlerin kısa süreler içerisinde toplanabilmesi ve kaliteli olabilmesi için genellikle gübre kullanımı tavsiye edilmektedir. Fakat kullanılan gübrenin de kaliteli olması gerekmektedir. Aksi takdirde ekinlerin tamamı zarar görme ihtimali ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle, solucan gübresi son dönemlerde oldukça büyük bir önem kazanmış ve büyük çaplı üretim yapan kişiler tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

            Solucan gübresi, solucanların bıraktığı atıklardan oluşmaktadır. Günlük olarak ortalama kendi ağırlıkları kadar besin tüketen solucanlar, dışarı bıraktıkları atıklar ile de gübre oluşumuna sebep olmaktadırlar. Ortaya çıkan bu gübre de son derece faydalı ve ulaşılması zordur. Bu nedenle üreticilerin tamamı kullanacakları gübreyi solucan gübresi olarak belirlemektedirler. Ayrıca alışılmışın dışında bir üretim sistemi olduğu için de kazancı bir hayli yüksektir.

Ekin Çadır Seçenekleri

            Solucan gübresinin üretilebilmesi için öncelikle gerekli ortamın hazırlanması gerekmektedir. Solucanların üreyebilmesini sağlayabilmek için uygun koşullar hazır hale getirilmeli ve yeterince büyük bir alan kullanılmalıdır. Fakat hava koşullarının sürekli olarak değişmesi sebebiyle de çadır sistemlerinden faydalanılması gerekmektedir. Bunun için de Ekin Çadır ile iletişime geçilerek gerekli ekipmanlar hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

            Ekin Çadır, uzun yıllardır çeşitli alanlarda Türkiye’nin geneline hizmet vermektedir. Solucan gübresi üretebilmek için ihtiyaç duyulan çadırlar firma bünyesinde parçalar halinde üretilmektedir. Üretimin tamamlanması halinde de belirtilen noktalarda çadırın montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Solucan gübresinin üretilebilmesi için gerekli olan tüm ekipmanlar firma tarafından karşılanmakta ve üretime başlayacak olan kişiler her açıdan bilgilendirilmektedirler. Bu sayede direkt olarak üretime başlamak mümkün hale gelmektedir. Ayrıca Türkiye’nin geneline hitap etmesi sebebiyle Erzurum solucan çadırı satışlarını da Ekin Çadır adlı firma üstlenmiştir. Erzurum ve çevresinde de her türlü hayvan çadırı, şantiye çadırı, kümes çadırı ve mantar çadırı için firma ile iletişime geçilebilmektedir.

22 Kasım 2020
Erzurum Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN